O mnie

tomasz purwin o mnie 1

dr n. med. Tomasz Purwin

Doświadczenie

Empatyczne podejście

Zaangażowanie

Zaufanie

Dyskrecja

Ciągłe doskonalenie

Nazywam się Tomasz Purwin. Jestem specjalistą urologiem FEBU (Fellow of the European Board of Urology), posiadam certyfikat z andrologii klinicznej PTA (Polskiego Towarzystwa Andrologicznego) i EAA (Europejskiej Akademii Andrologii) oraz lekarza medycyny seksualnej FECSM Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej (Fellow of the European Committee of Sexual Medicine).

Wykształcenie

W 2014 roku, jako jeden z pierwszych urologów w kraju, zdałem międzynarodowy egzamin z andrologii klinicznej przy Europejskiej Akademii Andrologii (European Academy of Andrology), uzyskując tytuł androloga klinicznego (Clinical Andrologist) oraz egzamin z medycyny seksualnej pod auspicjami Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej (European Society for Sexual Medicine). W 2022 r. obroniłem rozprawę doktorską o tematyce andrologiczno-urologicznej pt.: „Profilaktyka zaburzeń erekcji u pacjentów po radykalnej prostatektomii – ocena porównawcza” w Katedrze Urologii i Andrologii Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego oraz studiów podyplomowych z zakresu prawa, organizacji i zarządzania w ochronie zdrowia Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Doświadczenie i edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Białymstoku – Wydział Lekarski
 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi – Katedra Andrologii i Endokrynologii Płodności
 • Polskie Centrum Kształcenia Klinicznego Europejskiej Akademii Andrologii
 • Katedra Urologii i Andrologii Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu – przewód doktorski. Rozprawa doktorska pt. Profilaktyka zaburzeń erekcji u pacjentów po radykalnej prostatektomii-ocena porównawcza.
 • Liczne staże oraz konferencje krajowe i zagraniczne

Nagrody

 • Nagroda Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Urologicznego za najlepszy film zaprezentowany na 49. kongresie PTU w Katowicach
 • Nagroda Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Urologicznego za najlepszy film zaprezentowany na 51. kongresie PTU w Warszawie
 • Certyfikat ZnanyLekarz.pl – Najlepsza jakość 2019
 • Certyfikat ZnanyLekarz.pl – Najlepsza opieka online 2020
 • Certyfikat ZnanyLekarz.pl – Najlepsza jakość 2020
 • Certyfikat ZnanyLekarz.pl – Najlepsza jakość 2021
 • Certyfikat ZnanyLekarz.pl – Najlepsza jakość 2022

Działalność zawodowa

Na co dzień w swojej praktyce zajmuję się chorobami układu moczowo -płciowego, ze szczególnym uwzględnieniem schorzeń z pogranicza andrologii, urologii i medycyny seksualnej. Główne kierunki moich zainteresowań zawodowych to chirurgia prącia i moszny. Ponadto zajmuję się leczeniem farmakologicznym oraz chirurgicznym zaburzeń erekcji, niepłodnością męską oraz zaburzeniami hormonalnymi u mężczyzn. Oferuję swoim pacjentom kompleksową diagnostykę USG układu moczowo-płciowego.

Jestem członkiem licznych krajowych oraz międzynarodowych towarzystw naukowych:

PTA – Polskie Towarzystwo Andrologiczne

PTU – Polskie Towarzystwo Urologiczne

EAU – Europejskie Towarzystwo Urologiczne (European Association of Urology)

ESSM – Europejskie Towarzystwo Medycyny Seksualnej (European Society for Sexual Medicine)

Certyfikaty

Przedstawiam listę certyfikatów potwierdzającą moje kompetencje

Razem znajdziemy rozwiązanie wszelkich problemów

Wieloletnie doświadczenie

Ciągłe doskonalenie

Empatia i zaangażowanie

Profesjonalizm

Zapraszam serdecznie do kontaktu.

PRYWATNY GABINET ANDROLOGICZNY

ARS MEDICAL Sp. z o.o.

TomaszPurwin.pl © 2024